Penzion v provozu, restaurace krátkodobě uzavřena, o otevření vás budeme informovat v nejbližší době.
Přijímáme objednávky na akce, svatby, školení – tel. 724 903 473.

 

Přístav

Mezi služby, které nabízí areál nejen příznivcům vodních sportů, ale i široké veřejnosti patří restaurace, ubytování, kotvení, půjčovna lodí, vyhlídkové plavby, informační centrum, dětské hřiště, ukázka ptactva ze Záchranné stanice Aves.

VÍCE ZDE

kormidlo

Restaurace

K příjemnému posezení s krásným výhledem na břehu Vltavy láká stylové prostředí restaurace Marina Vltava. Restaurace nabízí hostům speciality české i mezinárodní kuchyně formou snídaní, obědů a večeří.

Pro příznivce piva čepujeme Zlatý bažant a nealkoholický Birrel. Restaurace rovněž nabízí široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů a chutná kvalitní moravská vína. Pro milovníky kávy nabízíme oblíbenou značku Lavazza, možno i odnést s sebou na procházku (coffee to go).

VÍCE ZDE

Ubytování

Marina Vltava nabízí svým hostům ubytování s výhledem na řeku v příjemném stylovém prostředí nového penzionu o kapacitě až 28 lůžek. V budově penzionu se nachází 6 pokojů - dvoulůžkové až rodinné vícelůžkové pokoje.

VÍCE ZDE

Ubytovaní v NelahozevesMARINA VLTAVA

restaurace, penzion, přístav - je sportovně-rekreační areál s přístavem nedaleko Prahy, obklopen krásnou přírodní scenérií a řadou historických a kulturních památek. Areál se nachází v atraktivním prostředí na břehu řeky Vltavy, v rodišti světoznámého skladatele Antonína Dvořáka, přímo pod renesančním zámkem Nelahozeves, na cyklostezce Praha - Drážďany.

Přístav Marina VltavaCo ještě nabízíme


Svatby

Svatební den je jistě jeden z nejkrásnějších okamžiků v životě, proto Vám nabízíme strávit jej v nevšedním stylovém prostředí areálu Marina Vltava. Vše na jednom místě.
VÍCE ZDE

Vyhlídkové plavby

Hodinové projížďky v okolí přístavu Marina Vltava s pohledem na zámek Nelahozeves, Miřejovickou komoru a město Kralupy.
VÍCE ZDE

Školení

Nabízíme místnost do 80 osob, bezbariérový přístup, kuchyňka, občerstvení dle domluvy, wi-fi, vlastní sociální zařízení.
VÍCE ZDE

Ostatní služby

Nabídka pronájmu místa pro stání karavanů a obytných přívěsů, sběrné místo Stanice handicapovaných živočichů, dětské hřiště se skluzavkou
VÍCE ZDE