Marina Vltava

Přístav, penzion, restaurace

  • Marina Vltava na Facebooku

 Restaurace otevřena od 1. 4. 2024
Vyhlídkové plavby a přívoz v provozu od středy do neděle!

 

Vyhlídkové plavby lodí Kralupy

Vyhlídkové plavby lodí Kralupy jsou určeny široké veřejnosti pro rodiny, školy, firmy atd. Ideální pro ty, kteří chtějí na svém výletu zažít plavbu po Vltavě. Vydejte se na hodinovou projížďku, odpočiňte si a užívejte si neuvěřitelný výhled na okolí přístavu Marina Vltava s pohledem na zámek Nelahozeves, Miřejovickou komoru a město Kralupy. VÍCE ZDE

 

Přístav

Mezi služby, které nabízí areál nejen příznivcům vodních sportů, ale i široké veřejnosti patří restaurace, ubytování, kotvení, půjčovna lodí, vyhlídkové plavby, informační centrum, dětské hřiště, ukázka ptactva ze Záchranné stanice Aves.

VÍCE ZDE

kormidlo

Restaurace

K příjemnému posezení s krásným výhledem na břehu Vltavy láká stylové prostředí restaurace Marina Vltava. Restaurace nabízí hostům speciality české i mezinárodní kuchyně formou snídaní, obědů a večeří.

Pro příznivce piva čepujeme Zlatý bažant a nealkoholický Birrel. Restaurace rovněž nabízí široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů a chutná kvalitní moravská vína. Pro milovníky kávy nabízíme oblíbenou značku Lavazza, možno i odnést s sebou na procházku (coffee to go).

VÍCE ZDE

Ubytování

Marina Vltava nabízí svým hostům ubytování s výhledem na řeku v příjemném stylovém prostředí nového penzionu o kapacitě až 28 lůžek. V budově penzionu se nachází 6 pokojů - dvoulůžkové až rodinné vícelůžkové pokoje.

VÍCE ZDE

Ubytovaní v NelahozevesMARINA VLTAVA

restaurace, penzion, přístav - je sportovně-rekreační areál s přístavem nedaleko Prahy, obklopen krásnou přírodní scenérií a řadou historických a kulturních památek. Areál se nachází v atraktivním prostředí na břehu řeky Vltavy, v rodišti světoznámého skladatele Antonína Dvořáka, přímo pod renesančním zámkem Nelahozeves, na cyklostezce Praha - Drážďany.

Přístav Marina VltavaCo ještě nabízíme


Vyhlídkové plavby

Hodinové projížďky v okolí přístavu Marina Vltava s pohledem na zámek Nelahozeves, Miřejovickou komoru a město Kralupy.
VÍCE ZDE

Svatby

Svatební den je jistě jeden z nejkrásnějších okamžiků v životě, proto Vám nabízíme strávit jej v nevšedním stylovém prostředí areálu Marina Vltava. Vše na jednom místě.
VÍCE ZDE

Pronájem

Ať už chcete udělat dobrý dojem na významného klienta nebo uspořádat večeři pro své zaměstnance, s naším zkušeným týmem vaši akci rádi kompletně zajistíme.
VÍCE ZDE

Ostatní služby

Nabídka pronájmu místa pro stání karavanů a obytných přívěsů, sběrné místo Stanice handicapovaných živočichů, dětské hřiště se skluzavkou
VÍCE ZDE

 

 

Yacht Club Marina Vltava, z.s.

Yacht Club Marina Vltava, z.s.

Přijímáme zájemce o vstup do klubu Yacht Club Marina Vltava, z.s. který sdružuje zájemce o rozvoj vodní turistiky, sportu a veškeré dění okolo vody, od kanoistů po jachtaře.

www.yachtclubmarinavltava.cz

Jaroslav Sixta  604 784 254

Květoslava Kožená  602 688 735