Restaurace PDF Tisk Email

K příjemnému posezení s krásným výhledem na břehu Vltavy láká stylové prostředí restaurace Marina Vltava. Restaurace nabízí hostům speciality české i mezinárodní kuchyně formou snídaní, obědů a večeří.
Pro příznivce piva čepujeme 12° Plzeňský prazdroj a nealkoholický Birrel. Restaurace rovněž nabízí široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů a chutná kvalitní moravská vína. Pro milovníky kávy nabízíme oblíbenou značku Lavazza, možno i odnést s sebou na procházku (coffee to go).
Kapacita restaurace i se zvýšeným patrem je 42 míst.

Součástí restaurace je venkovní terasa s minim. 50ti místy k sezení, kterou uvítají nejen příznivci stolování na čerstvém vzduchu na břehu Vltavy. Při větších skupinách možnost rozšíření až na cca 100 osob. Součástí areálu je i dětské hřiště s pískovištěm, klouzačkou.
V areálu je také k dispozici altán s grilem, kde na objednávku či za příznivého počasí jsou nabízeny grilované steaky, klobásky, špízy atd.
Dále je k dispozici sál pro oslavy, rauty, školení, svatby až pro cca 100 osob. V případě Vašeho zájmu připravíme pro Vás rautové občerstvení, speciality, ochutnávku vín, hudební představení atd.

V průběhu roku pořádáme Staročeské hody, zabijačky, grilování specialit, víkend zvěřinových a rybích specialit (je možno i na objednávku).

Provozní doba restaurace:
Pondělí až neděle      10 - 22:00 hod

V restauraci Marina Vltava příjímáme platby v hotovosti v korunách (CZK) i eurech (EUR) a také platebními kartami